Wędkarstwo spławikowe i gruntowe

Zanęty zawodnicze - PREMIUM

Gotowe mieszanki przede wszystkim dla zawodników startujących w zawodach. Polecane na wody stojące i kanały o każdej porze roku. Zanęty skomponowane tylko i wyłącznie ze składników najwyższej jakości, przeznaczone do połowu dużych egzemplarzy.

Zanęty profesjonalne

Flagowa seria zanęt profesjonalnych Venire została stworzona przez doświadczonych zawodników współpracujących z naszą firmą, dla wędkarzy wyczynowych oraz osób wymagających najwyższej jakości produktów, w korzystnej cenie. Zanęty skomponowano z najlepszych jakościowo komponentów, dodatkowo poddanych odpowiedniej obróbce termicznej, która pozwoliła wydobyć ich najlepsze właściwości. Zanęty z serii Profesjonalnej swój niepowtarzalny aromat zawdzięczają dużej koncentracji dodatków aromatyczno- smakowych. Idealnie dobrana granulacja, kolor i praca w łowisku powodują szybkie zwabienie ryb i długi czas żerowania w kulach zanętowych. Szczególnie polecane do stosowania podczas zawodów wędkarskich oraz w łowiskach poddanych bardzo dużej presji wędkarskiej. Sprawdzają się również z bardzo dobrym skutkiem podczas słabego żerowania ryb w połączeniu z ziemią lub gliną w odpowiednich proporcjach.

Seria EFEKT XXL (gruba granulacja)

Seria zanęt EFEKT XXL o grubej granulacji to bardzo skuteczna, ekonomiczna i dobrze sprawdzona kompozycja, stworzona z wyselekcjonowanych składników, dobranych z najwyższą dbałością. Już w chwili otwierania paczki możemy poczuć charakterystyczną woń świeżości. Dzięki bogatej mieszance, oraz nieagresywnemu smakowi i zapachowi, zanęta świetnie trzyma rybę w łowisku. Dodatkowym atutem jest brak dodatków chemicznych, które mogłyby zniechęcać ostrożne okazy w trudnych technicznie wodach.

Seria EFEKT (średnia granulacja)

Seria zanęt EFEKT o średniej granulacji stanowi doskonałą ofertę dla wędkarzy wybierających się na połów wszystkich okazów ryb karpiowatych. Średnia frakcja zanęt EFEKT oraz odpowiednia ilość substancji odżywczych i zapachowych zwabia i zatrzymuje w łowisku ryby na długie godziny. Wyprodukowane w 100% z wysokiej jakości składników. Działanie zanęt ukierunkowane zostało na połowy najpopularniejszych gatunków ryb: Leszcz, Płoć, Krąp.

Zanęty Questo

Skomponowane w 100% ze składników najwyższej jakości, z dodatkiem elementów wabiących oraz stymulujących trawienie. Doskonale sprawdzają się na wodach stojących i płynących. Perfekcyjnie komponują się z dodatkami i koncentratami naszej produkcji. Działanie zanęt ukierunkowane zostało na połowy najpopularniejszych gatunków ryb: Płoć, Leszcz, Karp, Lin, Karaś.

Questo XXL - granulat zanętowy

Idealna propozycja niezwykle skutecznej zanęty przeznaczonej do tzw.'szybkiego łowienia". Intensywnie pracujący pellet niemal natychmiastowo wabi duże ryby karpiowate w obręb łowiska. Najlepszej jakości komponenty sprawiają że granulat Venire jest bardzo efektywny w intensywnym wabieniu.

Zanęty do połowów typu Method.

Szeroka gama gotowych zanęt przygotowanych do połowów typu Method. Proponujemy mieszanki, które można łatwo dobrać do aktualnie panujących warunków na łowisku oraz gatunków ryb, które zamierzamy łapać. Znakomity produkt polecany przez doświadczonych wędkarzy.

Zanęty Big Pack

Mieszanka bazowa dla wielu zanęt wędkarskich. Po dodaniu różnych dodatków i atraktorów możemy ukierunkować jej działanie pod kątem różnych ryb. Oferowana w trzech wersjach dla podstawowych rodzajów łowisk: 
Wody stojące - jezioro / zalew
Wody bieżące - rzeka / kanał
Duże okazy - kukurydza
Uniwersalna - wanilia

Dostępne w bardzo wygodnym i ekonomicznym opakowaniu 4 kg.

Komponenty zanętowe

Szeroka gama dodatków do mieszanek zanętowych. Najwyższej jakości komponenty, zdecydowanie podnoszą atrakcyjność zanęty, wykonane z wyselekcjonowanych naturalnych składników o bardzo wysokiej skuteczności na różnych łowiskach.

Koncentraty zapachowe

Koncentraty zapachowe Venire to marka sama w sobie. Są doskonałym dodatkiem do zanęt wzmacniającym woń naszej mieszanki, przez co ryby szybciej pojawiają się w łowisku.