Komponenty zanętowe

Komponent zanętowy - Sekret płociowy

Jeden z najpopularniejszych komponentów płociowych produkowany na bazie melasy o słodkim subtelnym zapachu. Doskonale komponujący się z większością popularnych zanęt płociowych, stosowany również jako zapach do ziem i glin. Subtelna kompozycja ziołowa smakowo-zapachowa, zapewnia jej bardzo dobrą skuteczność wabienia ryb. Wspaniały dodatek do zanęt leszczowo-płociowych.

Cena : Cena detaliczna: 6,30PLN

Komponent zanętowy - Sekret leszczowy

Jeden z najpopularniejszych komponentów leszczowych produkowany na bazie melasy o słodkim subtelnym zapachu. Doskonale komponujący się z większością popularnych zanęt leszczowych, stosowany również jako zapach do ziem i glin. Stosowany w ilości 100 - 150g na 1kg zanęty.

Cena : Cena detaliczna: 8,30PLN

Komponent zanętowy - Piernik

Bardzo intensywnie pachnący dodatek, doskonale komponujący się z większością zanęt leszczowych oraz mieszanek na duże ryby karpiowate. Stosuje się go w ilości 15% do 30% objętości zanęty.

Cena : Cena detaliczna: 5,80PLN

Komponent zanętowy - Klej super

Bardzo mocny klej zanętowy, produkowany na bazie kukurydzy. Słaby zapach powoduje, że nie zmienia zapachu zanęty, co jest jego ogromnym atutem. Klej dodaje się do suchej zanęty w ilości 5 - 15% objętości.

Cena : Cena detaliczna: 4,00PLN

Komponent zanętowy - Copra Melasa

Doskonały dodatek do zanęt leszczowych i nie tylko. Mocno aromatyczny i słodki, dodatkowo mocno klejący zanęty. Stosować w ilości od 5% do 20% objętości zanęty.