Zanęty profesjonalne

Seria zanęt Profesjonalna skierowana jest głównie do bardzo wymagających wędkarzy. Każdy z nich doceni walory klasowej zanęty, tj. kolor, zapach i smak. Tworząc skuteczną mieszankę trzeba się oprzeć na wielu testach i próbach klasowych zawodników. To dzięki wielu sugestiom, godzinom spędzonym nad wodą udaje się stworzyć coś bardzo skutecznego. Recenzentami mieszanki w dużej mierze są ryby, które bardzo szybko zweryfikują jakość produktu. Cechą zasadniczą omawianej zanęty jest jej drobna frakcja i bardzo stonowane kolory. Ukierunkowane danej zanęty jest bardzo proste, ponieważ seria profesjonalna dedykowana jest także pod konkretne gatunki ryb.

prof

Zanęta Profesjonalna - Płoć

Zanęta z dużą ilością ziaren, uwielbianych przez płocie. Ciemna, bliska czarnej barwa sprawia, że zanęta ta doskonale nadaje się do łowienia w trudnych warunkach, podczas chłodnych pór roku oraz gdy ryby żerują bardzo słabo.

Zanęta Profesjonalna - Płoć Super

Słodsza wersja ciemnej zanęty płociowej, która na wielu trudnych łowiskach przypadła do gustu większym płociom a także leszczom.

Zanęta Profesjonalna - Leszcz

Jasna zanęta leszczowa na ciepłe pory roku, kiedy ryby są bardzo intensywne żerują. Doskonale współgra z różnego rodzaju glinami i ziemiami.

Zanęta Profesjonalna - Leszcz Super

Leszcz Super - zanęta , którą możemy stosować przez cały rok różnych w łowiskach. Doskonale komponuje się z innymi zanętami z serii profesjonalnej. W rzekach wabi również grube klenie i jazie.

Zanęta Profesjonalna - Lin/Karaś

Zanęta z bardzo specyficznym zapachem, który uwielbiają liny i karasie, jednak bardzo lekka, dzięki czemu nie zapada się w muł i dobrze wabi liny i karasie.

Zanęta Profesjonalna - Ukleja

Lekka zanęta, dające silną smugę i parująca przy samej powierzchni

Zanęta Profesjonalna - Leszcz Czarny

Czarna zanęta leszczowa na chłodne pory roku, kiedy ryby są bardziej ostrożne, a ich metabolizm zwolniony. Doskonale współgra z różnego rodzaju glinami i ziemiami.

Zanęta Profesjonalna - Kanał

Doskonała zanęta jak i bazowa mieszanka na wody wolno płynące.Po dodaniu różnych dodatków i koncentratów, możemy ukierunkować ją pod kątem konkretnego gatunku ryb.

Zanęta Profesjonalna - Brasem

Jasna zanęta leszczowa na ciepłe pory roku, kiedy ryby są bardzo intensywne żerują. Doskonale współgra z różnego rodzaju glinami i ziemiami.

Zanęta Profesjonalna - Karp

Bardzo bogata i odżywcza zanęta przeznaczona dla dużych ryb, z dużą ilością grubych frakcji. Doskonale trzyma w łowisku karpie, duże liny i karasie. Doskonale nadaje się do koszyków i sprężyn.