Zanęty zawodnicze – PREMIUM

Zanęta zawodnicza - PREMIUM - Płoć

Gotowa mieszanka przede wszystkim dla zawodników startujących w zawodach. Polecana na wody stojące i kanały o każdej porze roku. Może być z powodzeniem używana na łowiskach o głębokości od 50 cm. Zanęta nie wymaga żadnych dodatków ani atraktorów, jest to kompletna mieszanka do stosowania podczas zawodów oraz w warunkach bardzo słabego żerowania ryb. Można ją mieszać z ziemią, ale lepiej jest podawać tę zanętę osobno, tj. najpierw ziemia z dżokersem, lub ochotką a następnie 5 do 10 kul zanęty z odrobiną pinki. Zanęta wabi ryby natychmiast i pozwala jeutrzymać w łowisku przez cały czas łowienia. Pomimo składu dobranego szczególnie do upodobań smakowych płoci możemy zanętę Venire Premium Płoć stosować na wodach typowo leszczowych i osiągać znakomite wyniki budując wagę leszczami. Zanęta najintensywniej pracuje do 10 cm nad dnem. Dlatego, jeśli chcemy łowić płocie nasza przynęta powinna być położona delikatnie na dnie, lub maksymalnie do 10 cm nad nim. Na leszcze powinniśmy przegruntować zestaw dużo mocniej, umieszczając na dnie odcinek przyponu o długości od 30 cm do nawet 1 m. Zanęta jest doskonała także dla wędkarzy preferujących gruntowe metody połowu.

Cena : Cena detaliczna: 13,90PLN

Zanęta zawodnicza - PREMIUM - Leszcz

Rewelacyjna zanęta leszczowa sprawdzona na wielu łowiskach podczas zawodów wędkarskich. Skład zanęty dobrano tak aby selekcjonować większe ryby.

Cena : Cena detaliczna: 13,90PLN

Zanęta zawodnicza - PREMIUM - DP-4 Płoć

Zawodnicza zanęta skomponowana tylko i wyłącznie ze składników najwyższej jakości, przeznaczona do połowu dużych egzemplarzy płoci. Dzięki dodaniu większych frakcji oraz specjalnie dobranym aromatom znakomicie selekcjonuje i utrzymuje w łowisku największe sztuki, które pozwalają zbudować pokaźny wynik podczas zawodów wędkarskich. Zanęta na pewno sprawdzi się na łowiskach o dużej presji wędkarskiej i bogatej populacji płoci różnej wielkości. Dzięki jej właściwościom, przy odpowiednim skonstruowaniu zestawu, w naszych siatkach będą lądowały głównie takie egzemplarze, które nas interesują. Zanęta pracuje umiarkowanie przy dnie, tam, gdzie kręcą się największe i najstarsze osobniki płoci. Zanętę można mieszać z ziemią w stosunku 1:1, lub podawać oddzielnie, ale szczegółowe proporcje i sposób podania należy dobrać do konkretnego łowiska. Do zanęty można dodać odrobinę gotowanych konopii, lub strzelać konopiami z procy w łowisko. Inne dodatki nie są wskazane, gdyż ta zanęta jest kompletna i nie wymaga żadnych innych "dopalaczy".

Cena : Cena detaliczna: 13,90PLN

Zanęta zawodnicza - PREMIUM - RS-8 Leszcz/Płoć

Zanęta Venire Premium RS-8 to następna z serii PREMIUM, gotowa mieszanka przede wszystkim dla zawodników startujących w zawodach oraz do stosowania w warunkach bardzo słabego żerowania ryb. Zanęta wabi ryby natychmiast i pozwala je utrzymać w łowisku przez cały czas łowienia. Pomimo składu dobranego szczególnie do upodobań smakowych większych egzemplarzy leszczy możemy zanętę Venire Premium RS-8 stosować na wodach o zróżnicowanym rybostanie. Zanęta utrzymuje ryby przez długi czas w polu nęcenia, zdecydowanie w strefie przydennej. Po dodaniu kleju Super Mocnego Venire nadaje się również do stosowania w rzekach o szybkim uciągu. Zanęta jest doskonała także dla wędkarzy preferujących gruntowe metody połowu.

Cena : Cena detaliczna: 13,90PLN